Uncategorized

Brzoskwiniove love

Lipiec 4, 2017

Jestem ogromną fanką koloru brzoskwiniowego! Ten, kto mnie zna, wie, że uwielbiam ten kolor przemycać w akcentach, ale też i w całych stylizacjach. Zazwyczaj też malowałam paznokcie w kolorze nude lub pudrowego różu. Gdy do sprzedaży weszła nowa wiosenna kolekcja Semilaca, postanowiłam jej się bliżej przyjrzeć. I od razu w moje oko wpadł odcień 130 Sleeping Beauty. Jest to przepiękna brzoskwinia, która niby jest pastelowa, ale też i mocno neonowa. Zdecydowanie rzuca się w oczy!

Nieoczywistość
Trwały lakier semilac 130 jest dla mnie idealnym lakierem do paznokci na wiosnę i lato. Śpiąca piękność to zdecydowanie moja miłość od pierwszego nałożenia! Odcień jest bardzo żywy, mocny i intensywny, a przy tym tak delikatny i kobiecy, że aż ciężko uwierzyć w taki kontrast! Gdy byłam na urlopie wzięłam ze sobą ten lakier i gdy tylko odrobinkę się opaliłam, pomalowałam sobie paznokcie u stóp. Żebyście widzieli jak cudownie wyglądał! Każdy, kto koło mnie przechodził, zwracał na to uwagę.

Ulubione połączenie
Jak dla mnie idealnym połączeniem z tym odcieniem jest wzór aztecki, namalowany czarnym lakierem i akcenty złota. Lubię malować stylografem różne wzory. Pozwala mi to poczuć się chociaż odrobinę artystką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *