Uncategorized

Elegancki manicure na każdą okazję

Lipiec 8, 2017

W dobie Internetu i wszechobecnych tutoriali, jesteśmy w stanie nauczyć się samodzielnie prawie wszystkiego- od wykonania narożnika z palet DIY, poprzez szydełkowe koce, aż po manicure hybrydowy. I właśnie tej ostatniej czynności nauczyłam się całkiem niedawno. Paznokci nie robiłam, bo uważałam, że robić ich nie umiem. Teraz już wiem, że praktyka czyni mistrza. Aktualnie jestem w stanie wykonać manicure hybrydowy w przeciągu 40 minut, gdzie wcześniej robiłam go aż ponad dwie godziny!

Ponadczasowa klasyka
Odkąd tylko pamiętam uważałam, że klasyka zawsze się obroni. Tak było zawsze i tak już będzie. Tak samo, jak klasycznym manicurem jest krwista czerwień, tak samo odcienie nude są niezwykle eleganckie i ponadczasowe. Moim ulubionym odcieniem nude jest lakier Semilac Classic Nude. Niestety, jak dla mnie, nazwa jest dość myląca. Classic Nude kojarzyłby mi się szczególnie z beżem z jasnym, rozbielonym herbatnikiem. Jednak lakier Semilaca wpada w brudny róż!

Pudrowy róż
Odcień jest naprawdę przepiękny. Nie jest zwykłym nudnym lakierem. Jest naprawdę niezwykle kobiecy, elegancki, klasyczny. Domieszka różu, przybrudzonego szarością sprawia, że ten lakier staje się również nietypowym odcieniem nude. Niesamowite jest w nim to, że w sztucznym oświetleniu wygląda jak ciemny brąz, a w świetle dziennym jak pudrowy róż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *