akcesoria do manicure
Akcesoria kosmetyczne

Funkcjonalne akcesoria do manicure

Luty 17, 2018

Gabinet kosmetyczny powinien być stosownie wyposażony w szereg akcesoriów do manicure. Pozwolą one na wykonanie dokładnego zabiegu, jak i uzyskanie pięknego efektu końcowego. Zadbane paznokcie wielu klientek spotkają się z pozytywną opinią, toteż warto zadbać o jak najwyższą jakość wszelkich produktów. Im lepsze, tym korzystniej zapracuje się na własną renomę.

Doskonała stylizacja

akcesoria do manicureAkcesoria do manicure występują w wielu kategoriach. Są to m.in.:

– poduszki pod dłoń,

– rękawiczki i maski,

– obcinacze i cążki,

– patyczki,

– dłutka i radełka,

– pędzelki,

– pilniki i polerki,

– wzorniki,

– szablony do lakierów,

– ozdoby do paznokci,

– lakiery, żele, akryle,

– urządzenia,

– płyny,

– pojemniki i słoiczki,

– stylografy.

Wszelkie zestawienia wykonane z bezpiecznych materiałów, a także posiadające liczne atesty lub certyfikaty, zezwolą na komfortową pracę kosmetyczek. Klientki z kolei, będą zapewnione o tym, że dba się o nie pod każdym względem.

Trwały i ponadczasowy manicure

Wykonanie całej obróbki paznokcia, położenia na niego tradycyjnego lakieru, czy też innych materiałów (żel, akryl), należą do odpowiedzialnych zajęć. Właściwie dobrane akcesorium ułatwi wszelkie czynności, a co najważniejsze sprawi, że paznokcie będą wyglądały doskonale pod każdym względem. Wystarczy zatem pełen kuferek, wypełniony niezbędnymi gadżetami, które przyczynią się do stworzenia swoistych dzieł dla każdej klientki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *