Uncategorized

Hybrydowe szaleństwo

Lipiec 2, 2017

Na rynku kosmetycznym ogromnym uznaniem i popularnością cieszą się lakiery hybrydowe. Większość kobiet posiada w domu swój własny zestaw lampy i komplet ulubionych lakierów. Nie jest to wcale dziwne, czy też szokujące, gdyż manicure hybrydowy wiąże się z ogromną wygodą i funkcjonalnością. Kobiety wyrzuciły więc tradycyjne lakiery w kąt i zaczęły krok po kroku uczyć się wykonywania hybryd w zaciszu domowym.

Rozważna?
Są kobiety, które zdecydowanie lepiej czują się w nudziakach. Są one prawie niewidoczne, ale bardzo eleganckie. Stwarzają wrażenie bardzo zadbanych dłoni, a kobieta czuje się w nich skromnie, kobieco i dziewczęco. Paleta barw ciągnie się aż od beżu, przez pudrowe róże, aż po jasne brązy.

Odważna!
Drugim typem kobiet jest typ kobiety odważnej, czyli takiej, która nie boi się zaszaleć na paznokciach.  Nie straszne są jej bogate zdobienia, oraz krzykliwe, neonowe, naelektryzowane odcienie. Jednym z takich kolorów jest kolor od Semilaca 034. Jest to fuksja, zmieniająca się pod wpływem światła w fiolet. Semilac Mardi Gras jest jednym z najczęściej wybieranych odcieni na paznokcie w sezonie letnim. A Ty? Jaka jesteś? Rozważna, czy odważna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *