Uncategorized

Idealny manicure do ślubu

Lipiec 6, 2017

Czy istnieje idealny lakier hybrydowy, który kojarzy się wszystkim głównie z ze ślubem? Tak! Istnieje! Tym odcieniem jest Semilac 054! Jest to przepiękna rozbielona brzoskwinka, która ma zatopione w sobie przepięknie mieniące się srebrne drobinki. Jest to lakier bardzo elegancki, dziewczęcy, ale równocześnie kobiecy. Sprawia, że nasze paznokcie wyglądają na bardzo zadbane, a całe dłonie prezentują się niezwykle gustownie.

Charakterystyka
Lakier w kolorze mlecznej brzoskwini, który wygląda jak shake w upalne dni. Lakier prezentuje się bardzo klasycznie i w zasadzie byłby bardzo zwyczajnym lakierem, gdyby nie to, że posiada zatopione w swojej formule malusieńkie srebrne drobinki, które idealnie komponują się kolorystycznie z rozbieloną brzoskwiniową barwą. Lakier jest kolorem transparentnym, o czym producent informuje na swojej stronie. Oznacza to, że jest prześwitujący. Jeśli chcesz uzyskać pełne krycie, to musisz nałożyć 3 grubsze, lub 4 cienkie warstwy! Dla niektórych jest to dosyć sporo. Na pewno wykonanie takiego manicure pochłania bardzo dużo czasu.

Stylizacja ślubna
Jak wiadomo klasyka jest zawsze w cenie. Jako, iż ten lakier należy do zdecydowanych klasyków- będzie pasował do wszystkiego. Semilac Pale Peach Glow 054 to lakier, który będzie się pięknie komponował zarówno z białą koronkową suknią, jak i herbacianymi różami, czy fuksjowymi detalami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *