Uncategorized

Manicure na czerwony dywan

Sierpień 15, 2017

Mało która z nas będzie w stanie doświadczyć przejścia po czerwonym dywanie w eleganckiej długiej sukni, przepięknej fryzurze i bezbłędnym makijażu. Zwykła, pochłonięta życiem kobieta raczej nie doświadczy chodzenia wśród światła reflektorów i pozowania na ściance w blasku fleszy. Oczywiście, będą takie okazje, wydarzenia, gdzie założenie wieczorowej sukni, eleganckiego makijażu oraz fryzury okaże się jedynym właściwym „dress codem”. Dlaczego Wam o tym piszę? Ponieważ znalazłam lakier hybrydowy do paznokci, dzięki któremu każda kobieta poczuje się wyjątkowa i piękna.

Czerwony dywan

Nazwa lakieru nawiązuje właśnie do czerwonego dywanu, a odcień jednego z najbardziej klasycznych odcieni jest atrybutem eleganckiej kobiety. Mowa tutaj o Semilac 134 Red Carpet.  Odcień lakieru to wpadająca lekko w neon żywa czerwień z domieszką koloru pomarańczowego. Lakier jak dla mnie jest właśnie definicją czerwieni na paznokciach. Idealny odcień, który każdej kobiecie przyda się pod ręką na wiele okazji.

 

Aplikacja

Nakładanie lakieru Semilac 134 przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku każdego lakieru hybrydowego. Pierwsza warstwa top —> utwardzanie w lampie, następnie 2-3 warstwy lakieru, aby uzyskać pełne krycie –> każdą warstwę utwardzamy z osobna pod lampą i na wykończenie top coat, który również wkładamy pod lampę. Akurat tego odcienia wystarczą w zupełności 2 warstwy do pełnego krycia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *