Uncategorized

Miętowe orzeźwienie

Lipiec 10, 2017

Decydując się na zakup hybryd, wiedziałam, że jednym z pierwszych odcieni, które muszę mieć w swojej kolekcji , będzie mięta. To jest zdecydowanie mój ulubiony odcień na lato! Większość dodatków do letnich stylizacji mam właśnie w tym odcieniu. Często sięgam też po bluzki czy sukienki w tym kolorze. Mięta kojarzy mi się z radością, szczęściem. Jest to odcień błękitu nieba, zmieszany z soczystą zielenią, turkusem i mocno rozbielony. Całość tworzy piękny, pastelowy efekt. Na lato lubię bardziej neonowe kolory na paznokciach, dlatego Semilac 022 od Cocolita wstrzelił się w mój gust ze swoją miętą idealnie!

Miętowy shake
Mogę śmiało stwierdzić, że odcień Semilaca z początku nie spodobał mi się. Z tego względu, że jestem typowym latem (typem kolorystycznym), więc pasują do mnie przybrudzone szarością odcienie. Stąd jestem ogromną fanką pastelowych kolorów. Jednak zaczęło się lato, moja skóra złapała trochę słońca. Z pewnością pięknie podkreślona opalenizna to zasługa miętki od Semilaca. Jak dla mnie jest ona lekko neonowa, więc rzuca się w oczy.

Połączenia kolorystyczne
Lakier pięknie komponuje się na paznokciach z bestsellerowym już produktem marki Semilac 130 Sleeping Beauty. Pięknie wyglądają też na nim białe, ręcznie rysowane wzorki, złoto, wszelkiego rodzaju pyłki np. syrenka czy efekt lustra.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *